Special Works

Special Works to profesjonalna agencja outsourcingu pracowniczego i pracy tymczasowej, posiadająca licencję na prowadzenie działalności agencyjnej nr. 27388 z siedzibą główną w Sosnowcu (woj. śląskie) przy ul. Kosynierów 44. Naszą misją jest wsparcie kadrowe firm i osób poszukujących rąk do pracy, tak aby każda ze stron czuła się zadowolona. Przywiązujemy dużą uwagę do każdego etapu naszych działań, dzięki czemu nasi klienci i podopieczni mogą czuć się pewni, że trafili na profesjonalną pomoc.

Zajmujemy się współpracą z przedsiębiorstwami w zakresie dostarczania sprawdzonych pracowników z zagranicy. Doświadczenie w zakresie pozyskiwania wykwalifikowanych pracowników przekładamy na spełnianie oczekiwań naszych Klientów. Zaufały nam największe firmy przemysłowe z branży FMCG, logistycznej, automotive, obuwniczej, farmaceutycznej oraz mięsnej. Obecnie jesteśmy nastawieni na rekrutację cudzoziemców - głównie rekrutujemy i zatrudniamy osoby głównie pochodzenia ukraińskiego, wśród których znajdują się osoby mówiące w języku polskim.

Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa

Logistyka i magazyn

Logistyka i magazyn

Przemysł spożywczy

Przemysł spożywczy

Przemysł tekstylny

Przemysł tekstylny

Dlaczego wybrać Special Works

Poznaj zalety współpracy z firmą Special Works dla której najważniejsza jest jakość, elastyczność działania i kompleksowa obsługa.

Jakość

Jakość przede wszystkim

Prowadzimy bieżący monitoring wydajności, analizujemy realizację założonych celów klienta oraz dostępność pracowników. Na problemy reagujemy natychmiast, nie angażując Klienta i etatowych pracowników.

Elastyczność

Elastyczność to nasz atut

Doskonale rozumiemy jak nieprzewidywalny czasem jest rynek. Zawsze rozumiemy potrzeby naszego klienta. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do rozwiązania. Nasze doświadczenie pozwala nam dostosować odpowiednie schematy organizacyjne do potrzeb Klienta.

Efektywność i skuteczność

Efektywność i skuteczność

Efektywność uzyskujemy przy wykorzystaniu mniejszej ilości zasobów do osiągnięcia celu naszego klienta. Jeśli już coś robimy to robimy to dobrze inaczej nasza praca nie miałaby sensu.

Kompleksowość

Kompleksowość

Przejmujemy obowiązki przedsiębiorstwa związane z obsługą kadrowo-płacową oraz zarządzaniem personelem tymczasowym.

Szybkość działania

Szybkość działania

Nasza unikalna usługa gwarantuje dostarczenie kompetentnych osób do zatrudnienia w ciągu 7 dni od podpisania umowy.

Koordynacja i wsparcie

Koordynacja i wsparcie

Dzięki wsparciu koordynatora posługującego się jego rodzimym językiem, potrafimy dynamicznie przeszkolić i dostosować zatrudnionego cudzoziemca do nowego stanowiska pracy. Na każdej zmianie jest wskazany koordynator zmianowy w celach organizacji pracy i komunikacji w języku obcym.