Magazyn farmaceutyczny - Special Works

Magazyn farmaceutyczny

  • Katowice
  • 4500 – 6900 zł
  • 200 – 250 h

Miejsce:

  • Przyjazd i rejestracja: Katowice
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Zakwaterowanie: Katowice

Warunki pracy:

  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
  • Wynagrodzenie: Do 79 linii 22,50 zł/godz. netto, od 80-89 linii 23 zł/godz. netto; powyżej 100 linii 23,50 zł/godz. netto na pakowaniu;
    Do 170 linii  22,50 zł/godz. netto, od 171-190 linii 23 zł/godz. netto; powyżej 190 linii 23,50 zł/godz. netto na kontroli;
    (stawka zależy od ilości zebranych leków) 1 linia – 1 nazwa leku
  • Stawka dla pracowników do 26 lat: ≈ 25,20 zł/godz. netto
  • Stawka dla studentów do 26 roku życia: 27,70 zł/godz. netto
  • Wynagrodzenie miesięczne: 4500 – 6900 zł netto
  • Liczba godzin w miesiącu: 200 – 250 h
  • Grafik pracy: 2 zmiany, 8-12 godzin dziennie / 6 dni w tygodniu (zmiany nocne)
  • Zakwaterowanie: 450 zł (potrącane z wynagrodzenia)
  • Dojazd: 15 minut pieszo od miejsca zamieszkania do miejsca pracy

Dodatkowe informacje:

  • Ubezpieczenie medyczne ZUS zapewnia pracodawca
  • Odzież i obuwie są dostarczane przez pracodawcę
  • Badanie lekarskie kosztuje 350 zł (potrącane z pierwszego wynagrodzenia)
  • Firma pomaga w uzyskaniu Karty Pobytu i Zaproszenia Wojewódzkiego

Wymagania:

  • Mężczyźni, Kobiety, Pary
  • Wiek od 18 do 55 lat
  • Dobra ostrość wzroku, szybkość i uwaga
  • Umiejętność czytania alfabetem łacińskim (leki zapisane literami angielskimi)

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień (lekarstw) dla aptek na podstawie faktur

Ania

Ania

Specjalista ds. rekrutacji i legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

+48 576 374 060

Skontaktuj się z nami

    Dołącz swoje CV:

    Dodano ofertę: 15.06.2023 | Numer oferty: #2886

    Napisz wiadomość Zadzwoń do nas