Produkcja wkładek do markowych butów sportowych - Special Works

Produkcja wkładek do markowych butów sportowych

  • Jaworzno
  • 5400 – 8000 zł
  • 240 – 290 h

Lokalizacja:

  • Przyjazd i rejestracja: Katowice
  • Miejsce pracy: Jaworzno
  • Zakwaterowanie: Jaworzno

Warunki pracy:

  • Typ umowy: Umowa zlecenia
  • Wynagrodzenie: 22,50 zł/godz. netto; 23 zł/godz. netto od 12 miesięcy;
  • Stawka dla studentów poniżej 26. roku życia: 27,70 zł/godz. netto
  • Wynagrodzenie miesięczne: ≈ 5400 – 8000 zł netto
  • Liczba godzin w miesiącu: ≈ 240 – 290 h
  • Grafik pracy: 2 zmiany po 12 godzin / 5 dni w tygodniu + sobota po 8 godzin
  • Zakwaterowanie: 450 zł (potrącane z wynagrodzenia)
  • Dojazd: od miejsca zakwaterowania do miejsca pracy 5 – 7 minut pieszo

Dodatkowe informacje:

  • Filmik pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne ZUS zapewnia pracodawca
  • Badanie lekarskie 250 zł (odliczane od pierwszego wynagrodzenia)
  • Firma pomaga w zdobyciu Karty Pobytu i Zaproszenia Wojewody

Wymagania:

  • Mężczyźni, Kobiety, Pary
  • Wiek od 18 do 55 lat

Obowiązki:

  • Obowiązki dla mężczyzn: obsługa maszyn, produkcja wkładek pod presą za pomocą specjalnych form i temperatury. Należy umieścić materiał w maszynie i nacisnąć 2 przyciski, aby maszyna wycięła wkładkę o odpowiednim rozmiarze
  • Obowiązki dla kobiet: obsługa techniczna maszyn, kontrola rozmiaru wkładki, drukowanie logotypów, pakowanie gotowych produktów.

Artem

Artem

Specjalista ds. rekrutacji i legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

+48 577 126 657

Skontaktuj się z nami

    Dołącz swoje CV:

    Dodano ofertę: 25.05.2022 | Numer oferty: #2897

    Napisz wiadomość Zadzwoń do nas