Operator linii szlifierskiej do wałków - Special Works

Operator linii szlifierskiej do wałków

  • Sosnowiec
  • 5500 - 7700 zł
  • 240 - 280 h

Lokalizacja:

  • Przyjazd i rejestracja: Katowice
  • Miasto pracy: Sosnowiec
  • Zakwaterowanie: Sosnowiec

Warunki pracy:

  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
  • Wynagrodzenie: 23 zł/godz netto; 24 zł/godz. netto od 12 miesięcy;
  • Stawka dla pracowników do 26 lat: ≈ 25,20 zł/godz. netto
  • Stawka dla studentów do 26 lat: 27,70 zł/godz netto
  • Wynagrodzenie miesięczne: ≈ 5500 – 7700 zł netto
  • Liczba godzin miesięcznie: ≈ 240 – 280 h
  • Grafik pracy: 2 zmiany po 12 godzin z poniedziałku do piątku, 5-6 dni na tydzień
  • Zakwaterowanie: 450 zł (potrącane z wynagrodzenia)

Dodatkowe informacje:

  • Ubezpieczenie zdrowotne ZUS zapewnia pracodawca
  • Ubranie i obuwie zapewnia pracodawca
  • Badanie lekarskie 350 zł (potrącane z pierwszej zapłaty)
  • Firma pomaga w uzyskaniu Karty Pobytu i zaproszenia wojewódzkiego

Wymagania:

  • Mężczyźni, kobiety, pary
  • Wiek od 18 do 50 lat
  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:

  • Wykonywanie fizycznie prostych zadań: szlifowanie wałków do łożysk
  • Wypełnianie dokumentacji na stanowisku pracy, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych
  • Kontrola stanu technicznego maszyn produkcyjnych
  • Systematyczna kontrola wymiarów gotowych detali

Ania

Ania

Specjalista ds. rekrutacji i legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

+48 576 374 060

Skontaktuj się z nami

    Dołącz swoje CV:

    Dodano ofertę: 31.08.2021 | Numer oferty: #2954

    Napisz wiadomość Zadzwoń do nas