Praca w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych - Special Works

Praca w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych

  • Siemianowice Śląskie
  • 4600 – 6600 zł
  • 200 – 240 h

Lokalizacja:

  • Przyjazd i rejestracja: Katowice
  • Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
  • Zakwaterowanie: Katowice

Warunki pracy:

  • Typ umowy: Umowa zlecenia
  • Stawka: 23 zł/godz. netto; 23,50 zł/godz. netto od 12 miesięcy;
  • Stawka dla pracowników do 26 lat: ≈ 25,20 zł/godz. netto
  • Stawka dla studentów poniżej 26. roku życia: 27,70 zł/godz. netto
  • Wynagrodzenie miesięczne: ≈4600 – 6600 zł netto
  • Liczba godzin w miesiącu: ≈ 200 – 240 h
  • Grafik pracy: 3 zmiany po 8 godzin (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00) / 6 – 7 dni w tygodniu
  • Zakwaterowanie: 450 zł (potrącane z wynagrodzenia)

Dodatkowe informacje:

  • Ubezpieczenie zdrowotne ZUS zapewnia pracodawca
  • Badanie lekarskie 350 zł (odliczane od pierwszego wynagrodzenia)
  • Odzież i obuwie dostarcza pracodawca
  • Firma pomaga w zdobyciu Karty Pobytu i Zaproszenia Wojewody

Wymagania:

  • Mężczyźni, Kobiety, Pary
  • Wiek od 18 do 50 lat
  • Wytrzymałość na podwyższoną temperaturę (w hali produkcyjnej t +25/ +35 °C)
  • Brak problemów z sercem, wahania ciśnienia

Obowiązki:

  • Obsługa techniczna urządzeń
  • Kontrola jakości produkcji
  • Pakowanie wyrobów plastikowych produkowanych przez maszyny
  • Prowadzenie dokumentacji

Aleksander

Oleksandr

Specjalista ds. rekrutacji i legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

+48 577 125 397

Skontaktuj się z nami

    Dołącz swoje CV:

    Dodano ofertę: 25.05.2022 | Numer oferty: #2896

    Napisz wiadomość Zadzwoń do nas