Pakowanie mięsnych wyrobów z doświadczeniem - Special Works

Pakowanie mięsnych wyrobów z doświadczeniem

  • Sosnowiec
  • 5500 – 8300 zł
  • 240 – 300 h

Lokalizacja:

  • Przyjazd i rejestracja: Katowice
  • Miasto pracy: Sosnowiec
  • Zakwaterowanie: Sosnowiec

Warunki pracy:

  • Typ umowy: Umowa zlecenia
  • Wynagrodzenie: 23 zł/godz. netto; 24 zł/godz. netto od 12 miesięcy;
  • Stawka dla pracowników do 26 lat: ≈ 25,20 zł/godz. netto
  • Stawka dla studentów do 26 roku życia: 27,70 zł/godz. netto
  • Wynagrodzenie miesięczne: ≈ 5500 – 8300 zł netto
  • Liczba godzin w miesiącu: ≈ 240 – 300 h
  • Grafik pracy: 2 zmiany po 12 godzin / 6 dni w tygodniu
  • Zakwaterowanie: 450 zł (potrącane z wynagrodzenia)
  • Wyżywienie: 2 posiłki na terenie zakładu

Dodatkowe informacje:

  • Ubezpieczenie zdrowotne ZUS zapewnia pracodawca
  • Odzież i obuwie dostarcza pracodawca
  • Badanie lekarskie: 350 zł (potrącane z pierwszego wynagrodzenia)
  • Firma pomaga w uzyskaniu Karty Pobytu i Zaproszenia Wojewódzkiego

Wymagania:

  • Mężczyźni
  • Wiek od 18 do 50 lat
  • Praca w specjalnym stroju
  • Tolerancja na obniżone temperatury (do +6°C)
  • Umiejętności manualne
  • Znajomość języka polskiego (możliwość odczytania nazwy produktu)

Obowiązki:

  • Praca z przenośnym skanerem
  • Produkcja i pakowanie kiełbas i mięsnych wyrobów
  • Obsługa wag i minikomputerów
  • Zachowanie czystości na stanowisku pracy

Ania

Ania

Specjalista ds. rekrutacji i legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

+48 576 374 060

Skontaktuj się z nami

    Dołącz swoje CV:

    Dodano ofertę: 25.05.2022 | Numer oferty: #2938

    Napisz wiadomość Zadzwoń do nas