Wagowy do produkcji wędlin - Special Works

Wagowy do produkcji wędlin

  • Sosnowiec
  • 5700 - 7700
  • 240 - 280 h

Lokalizacja:

  • Przyjazd i rejestracja: Katowice
  • Miasto pracy: Sosnowiec
  • Zakwaterowanie: Sosnowiec

Warunki pracy:

  • Typ umowy: Umowa zlecenia
  • Stawka: 24 zł/godz netto; 25 zł/godz. netto od 12 miesięcy;
  • Stawka dla pracowników do 26 lat: ≈ 25,20 zł/godz. netto
  • Stawka dla studentów poniżej 26 lat: 27,70 zł/godz netto
  • Wynagrodzenie miesięczne: ≈ 5700 – 7700 zł netto
  • Liczba godzin miesięcznie: ≈ 240 – 280 h
  • Grafik pracy: 2 zmiany po 12 godzin / 5 – 6 dni w tygodniu
  • Zakwaterowanie: 450 zł (potrącane z wynagrodzenia)
  • Dojazd: od miejsca zakwaterowania do pracy 5 minut pieszo
  • Wyżywienie: 2 posiłki na produkcji

Dodatkowe informacje:

  • Ubezpieczenie zdrowotne ZUS zapewnia pracodawca
  • Odzież i obuwie zapewnia pracodawca
  • Badanie lekarskie 350 zł (potrącane z pierwszej wypłaty)
  • Firma pomaga w uzyskaniu Karty Pobytu i Wizy Wojewódzkiej

Wymagania:

  • Mężczyźni
  • Wiek od 18 do 55 lat
  • Praca w ubraniu ochronnym
  • Wytrzymałość na niskie temperatury (do + 6°)
  • Zdolności manualne
  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:

  • Praca ze skanerem, wagami i komputerem (szkolenie)
  • Kontrola wagowa i wprowadzanie danych do system

Ania

Ania

Specjalista ds. rekrutacji i legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

+48 576 374 060

Skontaktuj się z nami

    Dołącz swoje CV:

    Dodano ofertę: 04.04.2022 | Numer oferty: #3383

    Napisz wiadomość Zadzwoń do nas