Praca - Special Works

Oferty pracy

Koordynator Regionalny – Katowice/Śląskie

Jesteśmy spółką świadczącą kompleksowe usługi w zakresie outcourcingu pracowników z rynku wschodniego (głównie Ukrainy) oraz czynnościami wspierającymi kompleksową organizację usług związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych.

Miejsce pracy: Katowice/Śląskie

Wymagania:

  • konieczne czynne prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • wysoka kultura osobista,
  • stanowczość oraz dyspozycyjność,
  • oczekiwane minimum roczne doświadczenie w koordynowaniu zespołem,
  • mile widziana znajomość j. ukraińskiego lub rosyjskiego,
  • bardzo dobra znajomość j. polskiego (swoboda w redagowaniu pism),
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • preferowane wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia),
  • systematyczność, dokładność oraz komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • ponadprzeciętny optymizm, determinacja w dążeniu do realizacji celu i umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych.

Obowiązki:

  • wdrażanie osób do wykonywania obowiązków m.in.: kierowanie na badania lekarskie, kierowanie osób do wyznaczonych miejsc zakwaterowania,
  • planowanie i zarządzanie pracą osób wykonujących czynności na terenie zakładu,
  • bieżąca komunikacja oraz współpraca z klientem zewnętrznym;
  • rozliczanie ilości godzin,
  • bieżąca komunikacja pomiędzy zakładem, a osobami wykonującymi czynności na terenie zakładu,
  • zarządzanie oraz rozwiązywanie bieżących problemów z pracownikami ( całodobowa dyspozycyjność telefoniczna w sytuacjach awaryjnych),
  • systematyczne raportowanie i analiza wyników,
  • utrzymanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Mile widziana znajomość tematyki uzyskiwania przez cudzoziemców pozwoleń na pracę w Polsce.
Mile widziana znajomość zagadnień związanych z pośrednictwem pracy z Ukrainy do Polski.

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy (m.in samochód służbowy, laptop)
  • zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę lub innej wspólnie uzgodnionej,
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,
  • dużą samodzielność w pracy – nienormowany czas pracy w tym w części w systemie Home Office
  • swobodę w podejmowaniu decyzji,

Jeśli uważasz, że jest to praca w sam raz dla Ciebie wyślij swoje CV na skrzynkę e-mail trasiak@specialworks.pl. Prosimy także o wpisanie w CV swojego aktualnego miejsca zamieszkania. Nie może zabraknąć Twoich danych kontaktowych i zgody na ich przetwarzanie.