Operator – mechanik maszyn do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych - Special Works

Operator – mechanik maszyn do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

  • Bielsko-Biała
  • 7000 - 7600 zł
  • 220 - 240 h

Lokalizacja:

  • Przyjazd i zameldowanie: Katowice
  • Miasto pracy:: Bielsko-Biała
  • Miejsce zamieszkania:: Bielsko-Biała

Warunki pracy:

  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
  • Stawka: 32 zł/godz. netto
  • Wynagrodzenie miesięcznie: 7000 –7600 zł brutto
  • Liczba godzin w miesiącu: 220 – 240 godz.
  • Grafik pracy: 2 zmiany po 12 godzin, 3/3
  • Zakwaterowanie: 450 zł (potrącane z wynagrodzenia)

Dodatkowe informacje:

  • Ubezpieczenie zdrowotne ZUS zapewnia pracodawca
  • Ubrania i buty zapewnia pracodawca
  • Badanie lekarskie 150 zł (odliczane od pierwszego wynagrodzenia)
  • Firma pomaga w zdobyciu Karty Pobytu i Zaproszenia Wojewody

Wymagania:

  • Mężczyźni
  • Wiek od 18 do 55 lat
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn co najmniej 1 rok
  • Doświadczenie w obsłudze wtryskarki lub podobnego urządzenia
  • Umiejętność obsługi urządzeń mechanicznych i wiedza techniczna
  • Znajomość języka polskiego
  • Umiejętności pracy z rysunkiem technicznym
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania, umiejętność pracy pod presją czasu

Obowiązki:

  • Serwis wtryskarek do formowania wyrobów o różnych kształtach z tworzyw termoplastycznych i termoutwardzalnych (regulacja i regulacja parametrów, wymiana matryc, optymalizacja pracy maszyn, samodzielne uruchamianie produkcji).
  • Przygotowanie, zarządzanie i kontrola sprzętu, który wytwarza wyroby z tworzyw sztucznych – garnki, wagony, torby foliowe, łopaty foliowe, sanki, dekoracje itp.
  • Przezbrojenie maszyn zgodnie z planem produkcyjnym
  • Regulacja i kontrola parametrów wtrysku

Artem

Artem

Specjalista ds. rekrutacji i legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

+48 577 126 657

Skontaktuj się z nami

    Dołącz swoje CV:

    Dodano ofertę: 16.06.2023 | Numer oferty: #2567

    Napisz wiadomość Zadzwoń do nas